Firma Moje M Kwadrat posiada w swojej ofercie gotowe do odbioru mieszkania na terenie Bełchatowa. Wykończone z dbałością o każdy szczegół, nasze nieruchomości od lat spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany mieszkaniem na własny użytek, czy też rozważasz zakup inwestycyjny – w naszej ofercie posiadamy idealnie dopasowane rozwiązania dla każdego.

Mieszkania dla klientów indywidualnych

Być może mieszkałeś wiele lat w wynajmowanym mieszkaniu. Być może chcesz się usamodzielnić, a być może powiększyła Ci się właśnie rodzina. A może po prostu od zawsze marzyłeś o własnych czterech kątach – bez względu na to, dlaczego chcesz kupić mieszkanie, z przyjemnością doradzimy Ci w zakupie Twojego wymarzonego „M”. Oprócz niebanalnego wykończenia i wyposażenia, nasze mieszkania dobierane są ze szczególną dbałością o dogodną lokalizację – zaledwie kilka minut od centrum miasta, z pełną infrastrukturą. Blisko sklepów, przedszkoli i szkół. Wszystko po to, abyś w nowym miejscu zamieszkania mógł w największym możliwym komforcie spędzać z uśmiechem każdy kolejny dzień.

Mieszkania inwestycyjne

Zakup mieszkania w celach inwestycyjnych jest coraz bardziej popularnym sposobem lokowania kapitału. Obarczony minimalnym ryzykiem, przynoszący stały dochód, ostatnimi laty stał się główną alternatywą dla niskooprocentowanych lokat bankowych. Należy powiedzieć wprost- odporne na inflację mieszkania są obecnie najbardziej stabilnym środkiem gwarantującym dochód pasywny.

Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany wynajmem tradycyjnym, czy też krótkoterminowym – mieszkania w naszej ofercie spełnią oczekiwania zarówno jednych, jak i drugich. Funkcjonalne układy, osobne wejścia do pokoi i atrakcyjna lokalizacja sprawiają, że nabywcy naszych mieszkań inwestycyjnych mogą się cieszyć wieloletnią, wysoką stopą zwrotu. Lokując kapitał w nasze nieruchomości, zadowoleni, powracający klienci niejednokrotnie nabyli u nas więcej niż jedno mieszkanie. Przy naszej pomocy stawiali pierwsze, pewne kroki w kierunku stałego, pasywnego dochodu i w perspektywie długofalowej – wolności finansowej.

Mieszkania dla każdego

Niezależnie od tego, jakiej nieruchomości aktualnie poszukujesz, w naszej ofercie znajdziesz skrojone na miarę mieszkania zarówno jedno, dwu, trzy czy nawet czteropokojowe. Z niskimi opłatami administracyjnymi, z uregulowanym stanem prawnym. Pewne, sprawdzone, świeżo po gruntownym remoncie. Otrzymasz mieszkanie pachnące świeżością, wykończone materiałami segmentu premium, zaprojektowane przez profesjonalnego architekta wnętrz – z przemyślanym i praktycznym umeblowaniem, wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty AGD.

Mieszkania z rynku pierwotnego.
W swojej ofercie posiadamy także mieszkania z rynku pierwotnego – w Łodzi centrum i oddalonej o 30 km od Krakowa Bochni. Obie inwestycje to nowoczesne, kilkukondygnacyjne zabudowy w doskonałej lokalizacji. Idealne zarówno dla własnych celów, jak i pod inwestycje.

W Łodzi, inwestycja zlokalizowana przy ul. Limanowskiego 68 jest budynkiem, w którym dostępnych do sprzedaży zostało zaledwie kilka ostatnich mieszkań z balkonami.

W Bochni natomiast, dysponujemy ostatnimi trzema, dwu i trzypokojowymi mieszkaniami parterowymi, do których przynależą przydomowe ogródki. Inwestycja na Os. Panorama.

Category
Tags

No responses yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *