fbpx

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie w Łodzi, Bełchatowie, Radomsku lub w Piotrkowie Trybunalskim? Pilnie potrzebujesz gotówki, wyjeżdżasz za granicę, a może po prostu jesteś już znudzony wielomiesięcznym oczekiwaniem na nabywcę?

Niezależnie od tego, jaka jest Twoja obecna sytuacja, firma Moje M Kwadrat oferuje skup mieszkań za gotówkę – także tych zadłużonych, czy z nieuregulowanym stanem prawnym. Jeżeli mieszkanie nie posiada żadnych obciążeń, w ekspresowym tempie doprowadzimy do transakcji, a część pieniędzy w ramach zadatku możesz mieć w rękach już nawet w kilka godzin od telefonu do naszej firmy. Całość umówionej kwoty znajdzie się na Twoim koncie w zaledwie kilka dni – bo tyle zajmuje nam umówienie aktu notarialnego. Współpracując od lat z uznaną, renomowaną kancelarią notarialną, bezpiecznie i zachowaniem najwyższej staranności pomożemy w organizacji niezbędnej dokumentacji.

Prowadząc naszą działalność, od lat pomagamy naszym klientom, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji materialno – życiowej. Czekając na nabywcę nierzadko wiele miesięcy, ich kondycja finansowa z reguły nie ulegała poprawie. Wręcz przeciwnie. Dlatego też, rozumiemy jak nikt, że bywają sytuacje, w których czas jest na wagę złota.

Czasami zdarza nam się słyszeć: „Mam klienta zainteresowanego moim mieszkaniem”

Pamiętajmy jednak- nawet, jeżeli udało Ci się znaleźć klienta zainteresowanego Twoim mieszkaniem, zdecydowana większość transakcji na rynku nieruchomości jest realizowana ze wsparciem środków kredytowych. Organizacja formalności niezbędnych do ich uzyskania to conajmniej 2 miesiące, a często zdecydowanie dłużej. A to tylko organizacja formalności!

Co więcej, może się okazać, że klient który był głęboko przekonany o swojej zdolności kredytowej, finalnie może kredytu po prostu nie uzyskać. A to oznacza kolejne miesiące poszukiwania nabywców, kolejne opóźnienia i kolejne ryzyko związane z organizacją środków kredytowych. Czy gra jest warta świeczki?

Dzięki naszej firmie, możesz uniknąć tych niepotrzebnych niedogodności i uzyskać kilkaset tysięcy złotych w zaledwie kilka dni. Bez komplikacji, bez kredytu. Dysponujemy gotówką, znamy się na nieruchomościach, a także jesteśmy zdecydowani i konkretni. Zaufaj nam – my też cenimy sobie szybką realizację transakcji. Dlatego też, jeżeli jesteś zainteresowany błyskawiczną sprzedażą mieszkania w atrakcyjnej cenie, a na dodatek chcesz się cieszyć pieniędzmi na koncie w zaledwie kilka dni – zadzwoń do nas po więcej szczegółów.

Zapraszamy,
Zespół Moje M Kwadrat

Category
Tags

No responses yet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *