fbpx

Firma Moje M Kwadrat posiada w swojej ofercie gotowe do odbioru mieszkania na terenie Bełchatowa. Wykończone z dbałością o każdy szczegół, nasze nieruchomości od lat spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany mieszkaniem na własny użytek, czy też rozważasz zakup inwestycyjny – w naszej ofercie posiadamy idealnie dopasowane rozwiązania dla każdego.

Mieszkania dla klientów indywidualnych

Być może mieszkałeś wiele lat w wynajmowanym mieszkaniu. Być może chcesz się usamodzielnić, a być może powiększyła Ci się właśnie rodzina. A może po prostu od zawsze marzyłeś o własnych czterech kątach – bez względu na to, dlaczego chcesz kupić mieszkanie, z przyjemnością doradzimy Ci w zakupie Twojego wymarzonego „M”. Oprócz niebanalnego wykończenia i wyposażenia, nasze mieszkania dobierane są ze szczególną dbałością o dogodną lokalizację – zaledwie kilka minut od centrum miasta, z pełną infrastrukturą. Blisko sklepów, przedszkoli i szkół. Wszystko po to, abyś w nowym miejscu zamieszkania mógł w największym możliwym komforcie spędzać z uśmiechem każdy kolejny dzień.

Mieszkania inwestycyjne

Zakup mieszkania w celach inwestycyjnych jest coraz bardziej popularnym sposobem lokowania kapitału. Obarczony minimalnym ryzykiem, przynoszący stały dochód, ostatnimi laty stał się główną alternatywą dla niskooprocentowanych lokat bankowych. Należy powiedzieć wprost- odporne na inflację mieszkania są obecnie najbardziej stabilnym środkiem gwarantującym dochód pasywny.

Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany wynajmem tradycyjnym, czy też krótkoterminowym – mieszkania w naszej ofercie spełnią oczekiwania zarówno jednych, jak i drugich. Funkcjonalne układy, osobne wejścia do pokoi i atrakcyjna lokalizacja sprawiają, że nabywcy naszych mieszkań inwestycyjnych mogą się cieszyć wieloletnią, wysoką stopą zwrotu. Lokując kapitał w nasze nieruchomości, zadowoleni, powracający klienci niejednokrotnie nabyli u nas więcej niż jedno mieszkanie. Przy naszej pomocy stawiali pierwsze, pewne kroki w kierunku stałego, pasywnego dochodu i w perspektywie długofalowej – wolności finansowej.

Mieszkania dla każdego

Niezależnie od tego, jakiej nieruchomości aktualnie poszukujesz, w naszej ofercie znajdziesz skrojone na miarę mieszkania zarówno jedno, dwu, trzy czy nawet czteropokojowe. Z niskimi opłatami administracyjnymi, z uregulowanym stanem prawnym. Pewne, sprawdzone, świeżo po gruntownym remoncie. Otrzymasz mieszkanie pachnące świeżością, wykończone materiałami segmentu premium, zaprojektowane przez profesjonalnego architekta wnętrz – z przemyślanym i praktycznym umeblowaniem, wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty AGD.

Mieszkania z rynku pierwotnego.
W swojej ofercie posiadamy także mieszkania z rynku pierwotnego – w Łodzi centrum i oddalonej o 30 km od Krakowa Bochni. Obie inwestycje to nowoczesne, kilkukondygnacyjne zabudowy w doskonałej lokalizacji. Idealne zarówno dla własnych celów, jak i pod inwestycje.

W Łodzi, inwestycja zlokalizowana przy ul. Limanowskiego 68 jest budynkiem, w którym dostępnych do sprzedaży zostało zaledwie kilka ostatnich mieszkań z balkonami.

W Bochni natomiast, dysponujemy ostatnimi trzema, dwu i trzypokojowymi mieszkaniami parterowymi, do których przynależą przydomowe ogródki. Inwestycja na Os. Panorama.

Category
Tags

No responses yet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *